TALDEA

Gure profesionalak

Gure taldea sektoreak eskarmentu handia duten profesionalak osaturikoa da, aholkularitza teknikora bideratutakoak konponbiderik onena aurkitzeko.

Carles Colominas Guardia

Chief Executive Officer
carles.colominas@flubetech.com
606 706 108

Sandra Bueno Serradilla

Chief Quality Officer
sandra.bueno@flubetech.com
937845181    

Víctor Cot Jordana

Chief Operating Officer
victor.cot@flubetech.com

Francesc Montalà Guitart

Chief Technical Officer
francesc.montala@flubetech.com
606 215 920

Roberto Mujica Márquez

Production Manager
roberto.mujica@flubetech.com

Sònia Martínez García

Administrazio eta logistikako arduraduna.
sonia.martinez@flubetech.com
937845181    

Xavier Barra González

Chief Business Development Officer
xavier.barra@flubetech.com

Mikel Atxa Larrañaga

Técnico Comercial Zona Norte
mikel.atxa@flubetech.com
609 466 707

Neus Sala Bascompte

Chief Research Officer
                   neus.sala@flubetech.com                      658 679 016