EQUIP

Els nostres professionals

El nostre equip està format per professionals amb una gran experiència
al sector orientats a l’assessorament tècnic per trobar la millor solució.

Carles Colominas Guardia

Chief Executive Officer
carles.colominas@flubetech.com
606 706 108

Sandra Bueno Serradilla

Chief Quality Officer
sandra.bueno@flubetech.com
937845181    

Víctor Cot Jordana

Responsable de producció, manteniment i nous projectes i cofundador de Flubetech.
victor.cot@flubetech.com

Francesc Montalà Guitart

Chief Technical Officer
francesc.montala@flubetech.com
606 215 920

Roberto Mujica Márquez

Production Manager
roberto.mujica@flubetech.com

Sònia Martínez
García

Responsable d’administració i logística.
sonia.martinez@flubetech.com
937845181    

Xavier Barra González

Chief Business Development Officer
xavier.barra@flubetech.com

Mikel Atxa Larrañaga

Sales North Spain
mikel.atxa@flubetech.com
609 466 707

Neus Sala Bascompte

Chief Research Officer
neus.sala@flubetech.com
673 659 646